Köyümüz Öğretmenlerinin Öğretmenler Gününü Kutladık

  • Yazının Tarihi: Kasım 22, 2017
  • Yazar: admin
  • Yazarın bu yazısı 2078 defa okundu.

Kömürköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak düzenlemiş olduğumuz yemekli program ile Kömürköylü öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladık.

24 Kasım Öğretmenler gününe özel olarak köyümüzde yetişmiş, ülkenin dört bir yanında görev yapan genç ve emekli öğretmenler ile akşam yemeğinde bir araya geldik. Yaklaşık 30 öğretmenimizin katılımı ile gerçekleştirilen programa, Köylümüz Çerkezköy Belediye Başkan Vekili Nedim Yılancı ile beraber Köyümüzün önde gelen öğretmenlerinden Atatürkçü Düşünce Derneği Vize Şubesi Başkanı Muammer İşbilen ve Kadri Çilenti’de katıldı.

Aynı zamanda Başkan Özgerçek’i ve birçok köylümüzü okutan Emekli Öğretmen Aydın Karakoç’ta yemeğe davet edildi. Programda konuşan Dernek Başkanımız Seyfi Özgerçek, “Bizleri kırmayıp davetimize katılan ve geçerli sebeplerden dolayı katılamayan öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Köyümüzün böyle değerler yetiştirmiş olması bizleri gururlandırıyor. Görev aldıkları bölgelerde köyümüzü en iyi şekilde temsil ettiklerinden şüphemiz yoktur. Başta Baş Öğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Derneğimizin, köyümüzün geleceği adına öğretmenlerimizin fikirlerine de başvurarak emin adımlarla köyümüz adına güzel işler yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

    

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın