KÖMÜRKÖYLÜLER DAYANIŞMA KAHVALTISINDA BULUŞTU.

  • Yazının Tarihi: Şubat 26, 2017
  • Yazar: admin
  • Yazarın bu yazısı 3236 defa okundu.

Kömürköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, dernek merkezinde üyelerine ve tüm Kömürköylülere yönelik bir kahvaltı düzenledi.
Kalabalık bir katılımın olduğu kahvaltıya Kapaklı Kaymakamı Syn. Mehmet YÜZER, Vize Kaymakamı Syn. Soner ZEYBEK, Kapaklı Belediye Başkan Vkl. Yılmaz SAÇ, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap AKAY, Kapaklı Akparti İlçe Başkanı Salih BEZGİN, Kapaklı C.H.P İlçe Başkan Vkl. Can AKAY, M.H.P İlçe Başkanı İsmail TÜRKER, D.S.P İlçe Başkanı Talip ÖZTÜRK. Kömürköy Muhtarı Yücel GÜT, Küçükyaylalılar Dernek Başkanı Selami TETİK ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Edirne Uzunköprü Dernek Başkanı Hakan TUNCA ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılımda bulundular.
ÖZGERÇEK BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPTI
Kahvaltıda bir konuşma yapan Dernek Başkanı Seyfi ÖZGERÇEK; konuşmasına kahvaltıya katılım da bulunan protokol üyeleri ve Kömürköy halkına teşekkür ederek başladı. konuşmasına şöyle devam etti “ Kurulduğumuz ilk günden beri söylediğim bir söz vardır. Eğer birlik ve beraberlik içinde olursak üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur. Ülkemizin zor günler geçirdiği bu dönemde Biz STK lar olarak birlik ve beraber olduğumuz takdirde nasıl büyük bir güç oluşturabileceğimizi bu kahvaltıda göstermiş olduk. Birlikte hareket edildiği takdirde güzel işlerin yapıla bilmesi daha da kolaylaşır. Biz Kömürköylüler Derneği olarak bu birliktelikte öncü olmak için elimizden gelen çabayı sarf etmekteyiz. Katılımınız için tüm konuklarımız ve üyelerimize sonsuz teşekkür ederim.” Diyerek konuşmasını sonlandırdı.
Daha sonra Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap AKAY söz alarak böyle bir etkinliğe davet edilmenin mutluluğunu dile getirdi. Organizasyonun çok güzel ve anlamlı olduğunu belirterek iki komşu ilçe et ve tırnak gibi bir birinden ayrı olmadığını bu kahvaltı programında görmüş olduk dedi.
Kapaklı Belediye Başkan Vkl. Yılmaz SAÇ kahvaltıya davet edilmenin mutluluğunu dile getirerek Sivil toplum kuruluşlarının halk üzerindeki etkilerinden bahsetti. Böyle etkinliklerin birlik ve beraberliği arttırdığını dile getirdi.
Kapaklı Kaymakamı Syn Mehmet YÜZER konuşmasında Kömürköy Derneğine düzenlemiş olduğu bu kahvaltı için teşekkür etti. Kömürköy Derneğinin Kapaklıda büyük bir topluluk olduğu kadar İlçe sınırlarının dışına da taşarak geniş kitleye sahip olduğunu görmüş olduk. Kendilerine bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim dedi.
Son konuşmayı kahvaltıya katılan Vize Kaymakamı Soner Zeybek ;” İlçemiz in bu güzide köyünün kahvaltısına katılmaktan büyük onur duydum. Köyümüzü kapaklı İlçesinde en güzel şekilde temsil eden derneğimiz ve yönetim üyelerine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. “ dedi ve konuşmasını sonlandırdı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın