8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADIK

  • Yazının Tarihi: Mart 9, 2020
  • Yazar: admin
  • Yazarın bu yazısı 808 defa okundu.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladık..? #BirArayaGelinceÇokGüzelOluyorsunKömürköy

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Kapaklı Belediyesi Teras katında bulunan teras cafede Kömürköy’lü kadınlarımız ve onur konuklarımızla yaklaşık 150 kişinin katılımıyla güzel bir kahvaltı programı gerçekleştirdik.
Program Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Devamında köylümüz Feriye ÇINARDALI tarafından şehitlerimiz ve elim bir trafik kazası geçirip tedavisi devam eden köylümüz Metin SÖZDİNLER adına yasini şerif okundu. Program Çerkezköy Optimed Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nida CANNAZİK’in sunumu eşliğinde soru cevap şeklinde devam etti. Programımıza katılım gösteren başta Kömürköy’lü kadınlarımıza, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa ÇETİN’in eşi Ayfer ÇETİN’e, Kapaklı Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ufuk BAYRAKTAR’ın Eşi Seval BAYRAKTAR’a, CHP Kadın kollarına, İyi Parti Kadın Kollarına, Kapaklı Kent Konseyi Başkanı Arzu ÖZDEMİR’e, Kapaklı Belediyesi Meclis Üyesi Nalan ÇOLAK’a, Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Naciye TOPÇU’ya, bizleri kırmayarak Yasini Şerif okuyan köylümüz Feriye ÇINARDALI’ya, her türlü etkinliğimizde yanımızda olan Optimed Hastanesi Yönetimine, Optimed Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nida CANNAZİK’e, Köy Muhtarımız Rami DOR’a ve tabiki güzel sunumu ile programımızı sunan Dernek Başkan Yardımcımız ve aynı zamanda Kapaklı Belediye Meclis Üyesi olan köylümüz Selvi ACET’e teşekkür ediyoruz.
Kadınlarımız olmazsa toplumun olamayacağı bilinci ile eli bereketli, gönlü sevgi dolu fedakar kadınlarımızın, sadece bir gün değil her gün hak ettikleri değeri görmesi temennisiyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tekrardan kutluyoruz.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın