3.OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

  • Yazının Tarihi: Ekim 20, 2019
  • Yazar: admin
  • Yazarın bu yazısı 1303 defa okundu.

5 yıldır Başkanlık görevini en güzel şekilde yapan Seyfi ÖZGERÇEK Başkanlık görevini yine 5 yıldır başkan yardımcılığı yapan Hüseyin ERMİŞ’e dernek üyelerimizin desteği ile devretti. Başkan Yardımcılığı görevi olarak Çağlar BÜTÜN görevi devraldı.

Genel Kurulumuza Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa ÇETİN’in yanı sıra AK PARTİ Belediye Meclis Üyes, Selvi ACET, AK PARTİ ilçe başkan yardımcısı Mehmet Aymak, AK PARTİ Eski il genel meclis Üyesi akın Yılmaz, AK PARTİ eski ilçe başkanı Salih Bezgin, CHP belediye meclis üyesi Erol Özkan, CHP belediye meclis üyesi  Muzaffer Yıldıran, CHP ilçe başkan yardımcısı Can Akay, MHP il yöneticisi Serkan Açıkgöz ve İrfan Ayhan, MHP ilçe başkanı Nusret Güvercin, MHP belediye Meclis Üyesi Feyzullah Yorulmaz, MHP belediye Meclis Üyesi Serkan Genç , MHP belediye Meclis Üyesi  Emrah Sevinç , İYİ Parti ilçe başkanı Yusuf Çetin, BBP ilçe başkanı Fatih Diler gibi birçok siyasi isim katıldı.

Toplantıda Belediye Başkanı Mustafa ÇETİN ile birlikte söz alan parti ilçe başkanları Derneğimizin kapaklıdaki faaliyetleri ve  Aday olmayan Eski Başkanımız Seyfi ÖZGERÇEK ile yeni Başkanımız Hüseyin ERMİŞ hakkında övgülerde bulundular.

Söz hakkı alan Seyfi ÖZGERÇEK;

“5 yıllık dernek faaliyetlerimizde emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Dernek Başkan Yardımcılığı görevini sorunsuzca 5 yıldır yerine getiren Hüseyin ERMİŞ’e değerli üyelerimizin de takdiri ile görevi gözüm arkada kalmayacak şekilde devrediyorum. Yine dernek yönetiminin içinde Denetim kurulu görevi ile bulunacağım. Yönetim kurulumuza yeni katılan üyelerimiz Selvi ACET, Hakan BOY ve Onur ÇINARDALI’nın derneğimize hayırlı olmasını diliyorum. Yeni fikirler yeni projeler ile fazlasıyla katkı yapacaklarına inancım tam.” Şeklinde konuştu.

Söz Hakkı alan Hüseyin ERMİŞ;

“ 5 Yıllık Başkanlık sürecinde göstermiş olduğu her türlü emek ve fedakarlıktan dolayı Seyfi ÖZGERÇEK’e tüm köylülerimizin adına teşekkür ediyor ve  büyük bir alkış istiyorum. Üyelerimizin de takdiri ile Başkanlık Görevini bugün devralmış bulunmaktayım. Görevimi Kömürköyümüze yakışır şekilde elimden gelenin en iyisi ile gerçekleştireceğim. Hepinize tekrardan teşekkür ediyor yönetim kurulumuzun yeni üyeleri ile birlikte köyümüze hayırlı olmasını diliyorum.” Şeklinde konuştu.

Toplantı toplu fotoğraf çekiminin yanı sıra  Belediye Başkanı  Mustafa ÇETİN , parti ilçe başkanları ve meclis üyelerinin birlikte kestiği  Dernek 5.yılına özel hazırlanan pasta ile son buldu.

5 YILDIR BAŞKANLIK GÖREVİNİ LAYIKIYLA YERİNE GETİREN SEYFİ ÖZGERÇEK’E TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

Genel Kurul Sonunda Oluşan Yönetim ve Deneti  ekibi Aşağıdaki gibidir.

YÖNETİM KURULU

Hüseyin ERMİŞ (Başkan)

Çağlar BÜTÜN (Başkan Yardımcısı)

Selvi ACET

Mehmet ERİŞMİŞ

Emrah ÇINARDALI

Selçuk AYDIN

Ahmet AKSOY

 

DENETİM KURULU

Seyfi ÖZGERÇEK

Ercan BAĞIŞ

Gürkan GÜNDOĞDU

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın